JSME MOC RÁDI, ŽE SE VÁM U NÁS LÍBÍ 🙂 Váš tým EKOParku

Andrea C., 15. 10. 2017

Konečně něco, co stojí za to! Skvěle jsme si to užili… díky! :

Slevomat, 15. 10. 2017

Před první návštěvou EKOParku jsem nevěděla, co očekávat. A byla jsem velmi mile překvapena. Park je hezky vymyšlený.

Miroslav H., 1. 10. 2017

Úžasně krásné místo – na místě dřívějšího hnusného smeťáku zde stvořitel a všichni tvůrci parku vytvořili oázu nejen pro děti, ale i výrazně přidanou hodnotu pro nás dospěláky – včera jsem si báječně, ba přímo s rozkoší vychutnal takřka celý den OFFLINE a na pohodu… společná radost s dětmi z nalezených indicií a splněných úkolů při cestě EKOPArkem za pokladem, souboje kdo déle vydrží na chůdách nebo vymyslí bláznivější recept v blátivé kuchyni, relax v houpacích sítích se zapůjčenými knihami z knihobudky …a když se pak o děti v dílničkách, kde si ze dřeva můžou vyrobit co jim fantazie dovolí, postará milá lektorka, máte čas pro sebe – dát si kafe v korunách stromů s vynikající bábovkou, nechat se prohřát podzimním sluncem a pozorovat, jak odkrývá postupně všechny další nápadité vychytávky EKOParku, které se vám najednou odhalují v plné kráse – hlava vypne, není kam spěchat …díky za takové místo – díky takovým statečným zachráncům lesních království jako je Stanislav a jeho družina 🙂

Radek S., 29. 9. 2017

Mám to tu moc rád… Skvělé místo, skvělí lidé… Rád se sem vracím 

MŠ Jeřmanická, 26. 9. 2017

Bylo nám u vás v EKOPARKU moc fajn, máte to tam krásné. Děkujeme také za pěkné přivítání, určitě se u vás zase někdy objevíme. Děkujeme.

Slevomat, 14. 9. 2017

Super strávený den s dětmi, cesta za pokladem skvělá

Slevomat, 12. 9. 2017

Pěkný zážitek pro děti na klidném místě. Dílničky nemají chybu, odvezli jsme si nádherné výrobky ze dřeva.

Slevomat, 6. 9. 2017

Celodenní zábava pro celou rodinu, bylo tam moc hezky, děti si to užily 🙂

BeBirdie, 24. 8. 2017

Jako ja věděla, že to bude bomba, ale že až takova?jsem naprosto okouzlena, Ekopark v Liberci je pro děti proste raj. Bydlime primo v ekoparku, v apartmanu a muzeme park navštěvovat dle libosti. Dnes jsme z tama nemohli odtahnout dite.
V korunach stromu najdete kavarnu, kavu si vypijete v houpaci siti, dite vyslete do lanoveho parku, na pisek, na uzasnou bosostezku, nakrmit kozy (ten jejich paradni vybeh vc.chaloupky, domecku na 3 patra…nestihaaam), do kadibudky a tak. Nic vyjimecneho.
Ovsem z ceho si tu sednete na prdel? #pardondoslova
Z recykl.materialu jako hadice k vysavaci apod.je vyrobena cela zed k prelevani vodya nejvetsi bomba je blativa kuchynka. Decka si vari a kuti z bahna v opravdicke drevene kuchynce, je tam sporak, drezy, vaha, kavovar…no zabava na cely den a ve finále si muzete vyrobit v dilnicce cokoliv ze dreva, za 50kc. Je to prostě raj. A je mi jasne, že zitra pujdem zas a v sobotu prekvapive taky
#ekoparkliberec #bozizazitkovyareal #vsejeeko #tosepovedlo

Jaruška F., 21. 8. 2017

Jedním slovem superrrrr!

Klára B., 20. 8. 2017

Skvělé místo! Dcery (8,5 a 6 let) naprosto nadšené:-) úžasné vyžití pro děti. Dílničky a Blátivá kuchyně měly tentokrát největší úspěch. Rozhodně navštívíme znovu. Tleskám a vřele doporučuji!

Slevomat, 17. 8. 2017

Moc pěkně vymyšlené a udělané, myslím, že park zaujme děti všech věkových kategorií, dávám jedničku s hvězdičkou Opravdu jsme si to s vnoučkem užili, díky.

Lucy P., 16. 8. 2017

Výborné. Děti zabavené. Užili jsme si to všichni. Nemohli jsme je dostat domů. Deskové hry výborné. Počasí přálo hrátkám s vodou i blátivé kuchyni…

Slevomat, 16. 8. 2017

Super strávený den s dětmi, dcera byla nadšená a musela jsem slíbit, že si akci ještě zopakujeme. Nejvíce se jí líbila Blátivá kuchyně. Mě osobně hledání indícií u hry.

Náměstek hejtmana Libereckého kraje – návštěva ukrajinských dětí, 16. 8. 2017

…A odpoledne strávily děti v EKOParku v Liberci, který je velmi příjemně překvapil. Každý si představoval jen klasickou přednáškovou ekologickou výchovu, ale v areálu krásného parku, měly možnost nejen projít trasu teras v korunách stromů či malé bludiště, pohoupat se v závěsných sítích, objevovat taje přírody, ale také si mohly vyrobit v dílničce svůj vlastní upomínkový předmět ze dřeva. Jelikož jsou všichni opravdu velmi šikovní, výrobky byly moc pěkné. Objevily se květiny, podložky, meče, zvířátka, ale především autíčka.

Naďka V., 12.8.2017

Dobrý den, velmi děkujeme za možnost sobotní oslavy, byli jsme nadšeni.

Veronika D., 8. 8. 2017

Do unikátního volnočasového EKOParku v Liberci, který leží při cyklostezce u stadionu u Nisy, se vypravily děti v rámci příměstského tábora v pátek 4. 8. 2017. Děti zde strávily opravdu dobrodružný den. Každý si mohl s Ekodílničkách vyrobit za pomoci přírodních materiálů cokoliv, co mu jeho fantazie a zrušnost jen dovolila, vyhrát si v tzv. “Blátivé kuchyni”, zacvičit si, vyzkoušet pokusy s vodou, prohlédnou Kozy Kamerunské, zabloudit v přírodním bludišti :-) či se jen pohoupat mezi korunami stromů na závěsné síťové houpačce. V EKOParku je toho však k vidění a hlavně pro zábavu mnohem víc… Děti si pobyt zde užily a určitě je přiblížil k přírodě a prohloubil jejich vztah k ní. Domů se tak vracely špinavé, ale spokojené a nabité pozitivní energií.

Určitě se sem v budoucnu budou rády vracet a podpoří to jejich touhu po tom, trávit více času venku, než jak je v dnešní době už bohužel častější, doma u telefonu či televize.

Igor J., 6. 8. 2017

Naprosto úžasné, především pro děti.

Zdeněk K., 2. 8. 2017

Skvělé místo pro děti, zde si užijí legrace

Miloš M., 28. 7. 2017

Krásné místo k odpočinku v centru Liberce, zejména s dětmi. Určitě navštivte.

Markéta M., 27. 7. 2017

Úžasně prožité odpoledne. Blátivá kuchyně top nápad 

Jan H., 19. 7. 2017

Our kids just loved it! Nice place for entire family!

Jana Z., 16. 7. 2017

Úžasné místo pro rodinný relax, skvělá káva, spousta zábavy, romantická zákoutí. Skandinávské wellness.

Jiří Š., 15. 7. 2017

Příjemná pohodová atmosféra a děti nadšené. Dětská kuchyně nemá chybu! Nemohl jsem je odtrhnout od vaření bahenní polévky

Miriam S., 15. 7. 2017

Nejlepší park, úžasná kavárna ve stromech, nutnost navštívit, jste-li v Liberci ☺️

Blog Ke kávě, 14. 7. 2017

…A poslední den byl co se zážitku i debužírování týče opravdu vrcholem. Navštívili jsme První volnočasový EKOpark. Místo je rájem pro děti plné přírodnin, věcí, na které si mohou sáhnout, vyzkoušet, projít, zkoumat. Skvělé jsou také dílničky, kde si děti mohou z přírodnin něco vyrobit. Vše dotažené, i pro dospělého je to takový balzám z přírody.

Jan K., 11. 7. 2017

Nádherné místo k odpočinku i aktivitám. Naleznete zde mnoho zábavných a poučných atrakcí pro děti, které jim pomáhají poznat přírodu. Do parku se platí vstupné.

MŠ Duha, Praha, 10. 7. 2017

Děti bavila jednoznačně blátivá kuchyně, vzhledem k času jsme nestihli vše co se v EKOparku nabízí. Překvapili nás krásné kadibudky a wc pro fajnovky, vše čisté. Doporučili jsme návštěvu našim rodičům i známým. Těším se, příští rok dorazím s vnukem. Velmi nás potěšilo přivítání. Možnost odložit batohy a mít je na jednom místě, kam jsme se mohli po celou dobu pobytu vracet bylo pro nás velmi příjemné. Děti měli radost, že si vezou domů vlastní DÍLO. Děkujeme, rádi se budeme vracet. S pozdravem a přáním krásného léta. Jana V. za spokojený kolektiv MŠ

Baby office, 10. 7. 2017

Lesní kavárna ve městě? Vyzkoušeli jsme a je to tak  🙂 Najdete ji přímo v Liberci a je to jedna z funkcí místního volnočasového ekoparku První volnočasový EKOPARK Liberec. Tento tip na výlet s dětmi jsme vyzkoušeli a můžeme doporučit! Obří pískoviště, sakradlouhá bosonohá stezka, blátivá kuchyně pro děti nebo relaxace v síti pod stromy. A jako bonus možnost za pajsku vyrobit si dřevěný svojedílo ze dřeva – králík už nám zdobí zahradu  🙂 Pavlína a její smečka.

Dana F., 8. 7. 2017

Úžasné, překrásné, nádherné. Zaměstnanci úsměv na rtech. Syn (4,5) a dcera (1,4) byli spokojené jak berušky. Dalo by se tam vydržet celý den. Kavárna perfektní, káva s napěněnou pěnou, domácí bábovka. Je možné si koupit i jablko!!! Fakt vše super, žádné minus!!! Klobouk dolu pane Šťastný, jste fakt třída!

Kateřina Š., 6. 7. 2017

Jsme tady poprvé a za nás veliká paráda!!! Určitě se zase vrátíme 

Sebastien V., 5. 7. 2017

Super cool for kids and parents!

Gymnázium Klatovy, 5. 7. 2017

Žákům se líbily houpací sítě a možnost dovádět s vodou. Líbila se mi atmosféra parku, přírodní hrací prvky, určitě pravé kadibudky.

Oslava narozenin, 5. 7. 2017

Nejvíce nás bavily houpací sítě a děti zase vodní hrátky. A básnička? Můj synáček v Ekoparku velikou měl radost z dárků, oslavil tam svůj velký den a byl velice spokojen.

Petra Z., 24. 6. 2017

V neděli jsme se krásně poměli ve světě pohody, krásných nápadů a tvořivých lidí. Ideální pro děti všech věkových kategorií. Doporučujeme všem a my si tam třeba zas někdy příjdem zazpívat. Velký dík všem z Ekoparku za krásné odpoledne.
P. S. Ti strašáci jsou taky úžasní

Eva D., 24. 6. 2017

Dobrý den, děkujeme Vašemu kolegovi za sobotní součinnost. Oslava se velice vydařila a navíc se tím další rodiny přesvědčily o tom, že Ekopark je fajn místo k trávení volného času.

Oslava narozenin, 23. 6. 2017

Moc děkuji za vše moc se to všem líbilo a nakonec i to počasí vyšlo, takže ještě jednou děkuji..za vše.

ZŠ Sokolovská, Liberec, 19. 6. 2017

Děkujeme moc, velmi se nám u Vás líbilo a já se určitě moc ráda vrátím. Dětem se nejvíce líbila blátivá kuchyně. Ještě jednou děkuji

ZŠ Vratislavice, 15. 6. 2017

Dobrý den, moc se nám včera u Vás líbilo. Zhodnotily jsme to s kolegyní, že to byla akce, z které jsme se vrátily doslova pozitivně naladěné, nabité energií. Moc děkujeme.

Kamila D., 10. 6. 2017

Líbilo se nám moc. Děcka nadšené a my dospělí taky.

Markéta J., 8. 6. 2017

Skvělé místo pro děti. Najdou si tu to své male i velké děti. Výborny koncept a doufám ze se bude dařit i v budoucnu.

Kája H., 4. 6. 2017

Jsme z Liberce a moc se nám tam líbilo…..určitě budeme chodit častěji…děkujeme Hrníčci

Kateřina C., 3. 6. 2017

Ekopark je úžasný…nádherné místo. Naše děti to tam zbožňují. Minulý týden jsme s manželem navštívili skandinávské wellness patřící k Ekoparku a byl to opravdu nezapomenutelný zážitek, mohu jen doporučit.

Jit L., 1. 6. 2017

Jsme zvyklí na lesy a louky tady u chalupy, ale vyrazily jsme také na obhlídku ekoparku…a musím říct, že tak jak je mi ve městě dost úzko, toto je místo tak nádherné svoji energii , že jsem se cítila dosti podobně šťastně jako u nás v lese..nejspíš to bude i tím, že majitel se jmenuje Standa Šťastný  … strávili jsme zde celé nedělní odpoledne, vyrobily plno strašidýlek, která nám teď zdobí chaloupku a jsem vděčná, že v té hektické době je i pro městské typy lidi -pohodlnější- možnost mít trochu takové pohody nablízku… za porozhlédnutí se tam to stojí..

ZŠ U Soudu, Liberec, 1. 6. 2017

Nejvíce nás bavily dílničky a blátivá kuchyně, překvapila nás čistota, nápady pro děti, ale i rodiče (výborná káva :-), originální a čistá latrína!

Agentura PAC, 31. 5. 2017

Dobrý den, dnes jsem společně s dětmi z Bílinské ZŠ navštívila Váš ekopark. Všichni jsme byli nadšení a děti si návštěvu moc užili. Moc děkujeme za krásné dopoledne, příjemnou atmosféru a milé chování všech zaměstnanců ekoparku.

Milan M., 30. 5. 2017

Skvělý kousek přírody.

Petr Š., 28. 5. 2017

Úžasné místo pro volný čas. Děti si tu najdou spoustu aktivit a rodiče si mohou v klidu vychutnat výbornou kávu „na stromech“. Rozhodně stojí za návštěvu.

Staník a Renča L., 25. 5. 2017

Super relax, dnes krásné posezení nad výtečnou kávou v korunách stromů 🙂 🙂

MŠ Sbíhavá, Praha, 24. 5. 2017

Děti nejvíce nadchla blátivá kuchyně. A nás, jako doprovod nejvíce bavilo to, že si děti úžasně hrály 🙂 Moc se nám u vás líbilo, určitě jsme u vás nebyli naposledy. Myslím, že jsme si to u vás všichni moc užily.

Jakub F., 24. 5. 2017

Hezké místo pro malé děti, které mají spoustu možností, jak si vyhrát.

ZŠ Barvířská Liberec, 24. 5. 2017

Dětem se nejvíce líbila blátivá kuchyně a dílničky.

Simona K., 23. 5. 2017

Ekopark je jiný svět, vrátíme se rádi zpět;)

Daniela B., 18. 5. 2017

Skvělé! Dcera (2 roky) nadšená. Nemohli jsme ji dostat domů 🙂 Rádi se opět vrátíme. Všichni, kdo se podílejí na chodu Ekoparku jsou milí a vstřícní. Největší úspěch měla Dílnička s velmi milou slečnou.

A naše doporučení: nemusíte trávit volný čas v obchodních centrech, ale zajděte do Ekoparku. 😉

Veronika H., 17. 5. 2017

Nejlepší, o dítěti jsem nevěděla skoro celý den jak se mu tam líbilo, a ten relax, klid a pohoda, prostě bájo !!!! 🙂
Rozhodně jsme tam nebyli naposledy!!!!!!

Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Liberci, 27. 4. 2017

Program „Jaro všemi smysly“ se mi velice líbil a myslím, že mým prvňáčkům taky. Jen litovali, že nestíháme pobýt déle a užít si ještě bludiště. Byla jsem v Ekoparku poprvé a v ničem podobné jsem dříve nebyla. Všechno se mi moc líbilo a doufám, že se k vám s dětmi zase někdy podíváme.

Jan Š., 25. 3. 2017

Jedno z mých nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších míst v Liberci.

Martin S., 24. 2. 2017

Děti si to zde užívali. Výborný nápad provozovatele, který dovedl téměř k dokonalosti.

Hana G., 22. 2. 2017

Velmi se mi tady líbí, skvělý nápad.

Ondřej H., 27. 1. 2017

Skvělé místo pro volnočasové aktivity v přírodě!

Mirek Ž., 4. 1. 2017

Relax pro celou rodinu.

Tomáš N., 27. 11. 2016

Krásné místo, přírodní oáza ve městě. Stezky pro bosé nohy, různé dřevěné plošiny uchycené na stromech, houpací sítě, hudební scéna pro malé koncerty. Pořádají tu zajímavé akce. Člověk tu narazí na pohodové lidi. Velké díky Standovi „Happy“ Šťastnému, že něco takového dokázal vybudovat z černé skládky a doupěte bezdomovců. Snad nebude město házet EkoParku klacky pod nohy a podpoří jeho provoz a rozvoj.

ZŠ Dobiášova Liberec, 10. 11. 2016

Byla jsem tam se třídou, děti za Vámi rádi opět přijdou. Moc se nám tam líbilo, málo dětí zlobilo. Když bude dobrá akcička, bude dobrá každá naše pacička. Krásný podzim v Ekoparku

Matylda a Tylda, 8. 10. 2016

Zdravím EKOPark, chci vám poděkovat za milé přijetí. Moje děti už jsou velké a já neměla ani ponětí, že v Liberci existuje něco tak pěkného. Určitě EKOPark navštívíme, až tu zase budou vnoučata. Jen je škoda, že nám nepřálo počasí, že jsme nemohly zpívat v našich parádních kostýmech a že nás déšť zatlačil pod střechu a nedovolil dokončit naše vystoupení. Pokud byste měli zájem, rádi vám zase zazpíváme. Hezký den přeje Olina P.

ZŠ Liberecká, Jablonec n. N., 5. 10. 2016

Dnes jsme navštívili Ekopark v Liberci. Viděli jsme mnoho zajímavých věcí a pochopili jsme, že je potřeba se starat o přírodu. Ekopark je zajímavým projektem, který nabízí dětem a dospělým možnost, jak příjemně trávit volný čas.

ZŠ Broumovská Liberec, 1. 10. 2016

Navštívili jsme EKOPark s třídou šesťáků, byli nadšeni a my s nimi. Super, je dobře, že v Liberci vzniklo něco takového. Nedokážu vybrat jednu věc, která byla nejlepší, prostě se nám tam moc líbilo. Jediné, co je dobré si pohlídat, je počasí. Byli jsme u vás koncem září a tam, kde nesvítilo sluníčko, byla některým dětem zima. Obratem jsme návštěvu doporučily kolegyním s menšími dětmi.

Jiřinka B., 30. 9. 2016

Báječný areál. Doporučuji a držím palce v dalším rozvoji.

Alča B., 16. 9. 2016

Tohle Liberci chybělo. Vychutnat si osvěžující domácí limonádu v korunách stromů, hledět na zapadají slunce z vyhlídky mezi větvemi? Jako kdybych se vrátila v čase do dob,kdy jsme bez problému lezli po stromech a trávili tam i dlouhé hodiny 
A navíc vždy neopakovatelný zážitek z jógy v krásném prostředí 

Verunka V., 12. 9. 2017

Naprostá spokojenost, oddech…myslím, ženejen já, ale i děti jsme úplně vypustili a relaxovali.

Štěpánka B., 27. 8. 2016

Úžasné místo!!!!! Moc se nám líbilo a skvěle jsme si odpočinuli 

Veronika H., 25. 8. 2016

Jedna z nejlepších věcí, co v Liberci nebo okolí je. Moc dobře vymyšlené,jak pro děti, tak i pro dospělé. Pokaždé doporučuji svým známým.

Katja M., 4. 8. 2016

Perfektní místo!!! Byla jsem dnes ohromena, velice povedené a doporučuji všem, kdo hledá klid a relax a přitom zábavu pro děti. Načerpali jsme se synem spoustu pozitivní energie z tohoto místa. Hlavně v houpacích sítích  Určitě doporučím všem známým. Díky a držím Vám palce a přeji hodně, hodně spokojených návštěvníků.

Marcela K., 28. 7. 2016

Odpočinek každým coulem  Radost pobývat a bavit se  Všem poklona za jejich pot a šikovné ruce 

Zuzana V., 25. 7. 2016

Leháro v síti s domácí limonádou.., super

Lucie Š., 16. 7. 2016

Krásný park, příjemný personál a hlavně smysluplně strávený čas s dětmi. Děkujeme.

Jana B., 25. 6. 2016

Když to vidíte na fotkách,očekáváte něco mnohem většího…. Ale to je asi tak jediné mínus. Myslím si,že to teda není na nějaké delší trávení času,asi tedy záleží s jak velkými dětmi tam jdete,známe to,malé děcko si vystačí na hodinu i jen s houpačkou 
Každopádně, s dcerou, které je deset, se nám tam líbilo. Nejvíce asi možnost posezení v korunách stromů, cestička pro bosé nohy a dílnička. A taky kozy 
Je tam moc příjemná atmosféra, dýchá tam ze všeho příroda, všudypřítomná je vůně dřeva.
Takže spokojenost a už jen za tu myšlenku a ekologii pět hvězdiček!

Tomáš N., 18. 6. 2016

Dnešní den bosých nohou byl skvělý, spousta příjemných lidí a prima aktivit. Ať se vám daří park dále rozvíjet, už teď je to místo s vynikající atmosférou.

Eva N., 18. 6. 2016

Dnešní prima akce – den bosých nohou. Moc jsme si to užili. Oceňuji spoustu pěkných aktivit pro děti i dospělé a hlavně moc příjemné lidi u jednotlivých aktivit. Celkový dojem naprosto super.

Marcela T., 18. 6. 2016

Dnes jsem u vás byla poprvé a úplně mě to dostalo… při pěkném počasí to vidím jako úplný ráj pro rodiny s dětma… je skvělý, že jste se do něčeho takového odhodlali a naprosto zírám, co jste s tím místem dokázali udělat!!! vypadá to, že je za tím obrovská hromada práce a času a peněz a nápadu a snahy a všeho!!! fakt jste skvělý! ať se vám daří

Darja R., 13. 6. 2016

Moc se mi tento projekt líbí a jsem si jistá, že to bude oblíbené místo k setkávání a pořádání úžasných akcí.

MŠ Letadélko, 8. 6. 2016

Dneska si to u vás děti moc užily a už se těší na další návštěvu SUPER NÁPAD

Lucie S., 7. 6. 2016

Dnes jsme v EKOPARKU strávili úžasné odpoledne s dětmi..Cítili jsme se jako někde v lese na paloucku, kde na vás hopsne ta známá klidná atmosféra, a přitom jsme byli v centru mesta… Určitě prijdeme zase a přejeme mnoho úspěchů!!

Zuzana P., 2. 6. 2016

Konečně něco co má smysl. Děkuju

Bára Š., 28. 4. 2016

Je to skvělá myšlenka,realizace a hlavně nápad to by perfektní…. Moc rádi park budeme navštěvovat

Lenka H., 18. 10. 2015

Nádherné…Skvěle vymyšlené,zrealizované a postavené.Je to, jako být v jiném světě….v tom hezčím a klidnějším.Úžasné místo na relax v každém věku.Děkuji nejen za Liberečáky 

Kateřina N., 2. 10. 2015

Krása střídá nádheru. Opravdu super! Konečně něco, co stojí za to!

Ivan B., 30. 6. 2015

Úžasný nápad. A hlavně super místo na relax a protažení těla. Děkujeme Standovi.