JSME MOC RÁDI, ŽE SE VÁM U NÁS LÍBÍ 🙂

Řekli o nás:

 

Lucie K., 4. 11. 2018
Děti všech věkových kategorií se tu hezky vyřádí.

 

Studio ArtTeta, 1. 11. 2018
Bavilo nás uspořádání hracích prostor a výborně zvolené prvky k hraní dětí venku. Až opět otevřete, zajdeme k vám rádi znovu jak s dětmi z našich příměstských táborů tak i s vlastními dětmi.

 

Mateřská škola, 22. 10. 2018
Všechno bylo zajímavé, promyšlené a funkční. Dětem se asi nejvíce líbila „blátivá kuchyně“. Příjemně nás překvapila možnost volného pohybu po areálu a využití všech nabízených aktivit. Moc se nám u vás líbilo, je to výborný nápad takové místo provozovat. Přeji vám co nejvíce spokojených návštěvníků a doufám, že se té dnešní generaci dětí alespoň trochu příroda přiblíží i díky vám.

 

ZŠ Dobiášova, 19. 10. 2018
Super vodní svět a jeskyně.

 

ZŠ Smržovka, 9. 10. 2018
Děti nejvíc bavily hry s vodou, kuchyňka, ale i stezka a dílničky, překvapila nás chůze v blátě 🙂 Děkujeme, bylo to moc pěkné dopoledne 🙂

 

Iv. M., 6. 10. 2018
EKOpark jsem sice nenavštívila jako maminka s dětmi, ale sama a vřele doporučuji….jako OÁZU klidu a harmonie, obklopeni přírodou, v křesílku na teráskách mezi korunami stromů, s knížkou nebo jen tak hledíte do nebe!!! V dnešní hektické uspěchané době opravdu BALZÁM !!! Děkuji, že něco tak působivého je u nás v LIBERCI 👍🔝💚❤️

 

ZŠ Kaplického, 5. 10. 2018
Bavilo nás tvoření výrobku, volné objevování možností v objektu. Překvapila nás variabilita činností a perfektní využití prostoru. Byli jsme nadšení, škoda, že jsme nemohli zůstat celý den!

 

Anonym, 4. 10. 2018
DÍKY VÁM SI MÁ DCERA SPOLU S RODINOU UŽILA NEJLUXUSNĚJŠÍ OSLAVU NAROZENIN. CELKOVÝ PŘÍSTUP, PERFEKTNÍ SLUŽBY, JSTE SKVĚLÝ VŠEM BUDEME DOPORUČOVAT. ZASLOUŽÍTE SI DALEKO VÍC PODPORY. DÍKY

 

Základní škola, 2. 10. 2018
Nejvíce nás bavil vodní svět a kuchyně, překvapila nás jeskyně s pokladem. Děkujeme za krásné dopoledne.

 

Alžběta L., 1. 10. 2018
Opravdu doporučuji, je to skvělé trávení volného času s dětmi v krásném prostředí.

 

Kaca M., 30. 9. 2018
Skvělé místo pro malé i pro velké – ale hlavně pro ty, kteří si rádi hrají. Doporučuji spíš hezké a hlavně teplé počasí, jinak by bylo škoda nevyzkoušet blátivou kuchyň nebo i osvěžující sprchu. Oblečení zvolte radši dost neformální – možná se při řádění trochu zamažete. Je to super místo, oáza v centru města. Dostačující občerstvení a klidně můžete přijít jen si přečíst nějakou knihu při kávě v koruně stromu. Všem doporučuji.

 

Soňa B., 29. 9. 2018
Krásná práce, která má smysl 👍.Určitě brzy podnikneme výlet. Budu Vás šířit dal 🌳👪🙂

 

Tereza P., 28. 9. 2018
Skvělé místo pro děti i rodiče.

 

Olina K., 25. 9. 2018
Super park, děkujem za skvělý nápad.

 

Michaela D., 25. 9. 2018
Super na výlet s dětmi.

 

Petra M., 24. 9. 2018
Jezdíme k vám pravidelně až z Rychnova nad Kněžnou a milujeme to ❤️ doporučujeme svým přátelům a ti jsou následně také spokojení 

 

Veronika J., 24. 9. 2018
Vhodné místo pro strávení celého odpoledne nejen pro děti, ale i dospělé. Naučné a zábavné prostředí, i s připravenou hrou pro děti.

 

Olga R., 22. 9. 2018
Byli jsme u Vás na návštěvě letos v červnu a bylo tam nádherně. Líbilo se nám u Vás tak moc,až tam dcera nechala jako suvenýr mikinu …Tento park Všem doporučuji a Vám přeji hodně úspěchů a plno dalších tak pěkných nápadů.

 

Jana P., 22. 9. 2018
Do Ekoparku to mame pres pul republiky,ale jednou za rok tam musime. Drzim palce!

 

Věra H., 22. 9. 2018
Letos jsme byli nedaleko na dovolené s partou přátel a dětmi a EKopark jsme si nenechali ujít….Úžasné…

 

Zuzka L., 20. 9. 2018
Skvělej projekt !!!! Alespoň někdo se v Liberci najde, kdo to myslí se zelení pozitivně a s čistým úmyslem !!!!! Bravo, pane Šťastný!!!! Škoda, že takovej úžasnej ,,koutek“ nebyl, když byly moje děti malý…Děkuju Vám za ty ostatní…..

 

Vlasta K., 19. 9. 2018
S vnučkou tam chodíme často a rády. Děkujeme

 

Petra H., 19.9.2018
V ekoparku jsme byli několikrát a je to tam pro děti moc fajn. Držíme palce.

 

Jana H., 18. 9. 2018
Super vzdělávací místo jak pro malé tak pro velké.

 

Lucie Š., 16. 9. 2018
Kluci byli dnes,a nadseni Tolik jsme navstevu odkladali (nemoc,rodinne oslavy,zase nemoc)…konecne dnes,ostudy Moc krasne prostredi Fandime a drzime palecky. Presne to jsme ve meste potrebovali!

 

Lucie F., 15. 9. 2018
Moc se nám tam líbilo.

 

Stáňa Š., 11. 9. 2018
Úžasný nápad a paráda včera jsem tam byla s vnučkou a doufám že ještě dlouho budeme chodit.

 

Monika F., 10. 9. 2018
Fandím statečnosti pana Šťastného a nezdolné snaze ve zkorumpovaném Liberci vybudovat něco tak smysluplného a milého, jako je Ekopark, s dcerou ho navštěvujeme moc rádi, je to oáza klidu….děkujeme

 

SVČ Vikýř Jablonec nad Nisou, 9. 9. 2018
Nejvíce nás bavilo tvoření s dětmi a blátivá kuchyně, kde nás překvapilo hodně velké využití přírodních materiálů a domácího vybavení k dobrým nápadům.

 

Niko K., 9. 9. 2018
Vím moc dobře jak to tam vypadalo před a teď. Dneska je to opravdu úžasné místo a je tam uděláno moc moc práce 🙂

 

Jan R., 28. 8. 2018
V tomto případě platí nedat na první dojem. Po příchodu jsme si říkali co tu jako budeme dělat, ale nakonec jsme tady strávili celé odpoledne a ještě jsme nemohli děti dostat pryč. Ochotný příjemný personál dalším pozitivem. Možnost dalšího rozvoje 😉

 

Petra P., 27. 8. 2018
Úžasný prostor pro děti i dospělé. Myslela jsem, že je to větší, ale překvapilo nás, kolik různých míst tu je. Děti se skvěle zabaví. Moc se nám líbila rodinná hra, moc pěkně vymyšlené 👍👍👍.

 

Nika N., 26. 8. 2018
Už dlouho jsme se sem chystali a úplně nás dnešní návštěva nadchla. Zvlášť prostor dílniček je úžasně inspirativní, obě děti vyráběly, zatloukaly a přehrabovaly se v koších s materiálem. Využili jsme i blátivou kuchyň, vodní hrátky a hru za pokladem. Za 4 hodiny jsme si ani nestihli vše užít do syta, takže určitě přijedeme znovu! Děkujeme za skvěle strávenou neděli.

 

Míla B., 25. 8. 2018
Byl to bezvadně prožitý den s vnoučaty . Děkujeme

 

Jiří P., 22. 8. 2018
Dnes jsme po cestě domů navštívili tuto atrakci. Škoda že jsme si to nechali na poslední den, kdybych věděli že je to tam tak super tak by jsme si vyclenili celý den a ne jen čas před odjezdem. Parádní dilnicka, super blatocesta, kavárna ve stromech. Za nás jeden z nejlepších zážitků z celého libereckého výletu. Určitě se vrátíme až pojedeme okolo. Pro děti skvělé vyžití.

 

Hanka H., 22. 8. 2018
Úžasné místo pro děti, dnes jsme byli poprvé a určitě ne naposled! Více takových míst… Děkujeme 💜

 

Jana J., 15. 8. 2018
Líbilo se nám tu moc. Dali jsme cestu za pokladem s dětmi 4 a 2 roky. Pro poklad se ale bály. Pan za kasou moc milý a ochotný. Vše vysvětlil, poradil. Rádi se vrátíme. Díky!

 

Radka H., 12. 8. 2018
Very modern and cool natural concept.

 

Blanka K., 6. 8. 2018
1. srpna jsme konečně navštívili Ekopark – já, babička a můj roční synek. Vydržel dvě hodiny, pryč se mu nechtělo a pak spal jak špalek. Nejvíce se mu líbilo na pískovišti, moc a moc nám všem chutnala slaná palačinka – vřele doporučuji, Sebík mi jí půlku doslova sežral.  No a pak jsme si šli hrát s vodou a kreslit blátem a lezl po žebřinách a okukoval starší děti v dílničkách, byl dosti zklamaný, že si nemůže půjčit kladivo a hřebíky… a až bude umět lépe chodit prošmejdíme to tu celé. 

 

KSK Liberec, Veronika D., 2. 8. 2018
Zajímavého programu v zeleném srdci Liberce, jak si přezdívá přírodní EKOPARK v Liberci,  se zúčastnily děti ve středu 1. srpna 2018 s příměstským táborem Prázdniny ve městě. Děti se rozdělily do dvou skupin a postupně se zapojily do vyrábění v Ekodílničkách, kde si každý vyrobil něco na památku z nejrůznějších odřezků  dřeva a za pomoci hřebíčků a kladívka a také si prošly naučnou stezku Čtyři živly, která je provedla celým Ekoparkem a jejíž součástí jsou i jednotlivé úkoly. V závěru návštěvy si tak děti mohly vyzvednout svůj poklad ve strašidelné jeskyni a také se například projít zeleným bludištěm, užít si hrátky s vodou, vyfotit se s medvědem či uvařit něco dobrého v Blátivé kuchyni.
EkoPark je prima místo pro aktivní odpočinek a my jsme si ho náramně v těchto tropických letních dnech užily! :-)

 

Jiří V., 28. 7. 2018
To se musí vidět, vyzkoušet, zažít. Doporučujeme, pro děti od ?? do 100 let :-)))))

 

Monika M., 27. 7. 2018
Relax v korunách stromů a ráj pro děti 😉

 

Pavlína B., 27. 7. 2018
Skvěly NÁPAD 😉
Dech beroucí PROVEDENÍ * místo pro KAŽDÉHO *** RELAX * NATUR * PALAČINKA * MATTE * ANÓÓÓ 

 

Olga K., 26. 7. 2018
Byli jsme poprvé a líbilo se nám. Dětem se ani nechtělo domů, byli nadšené z blátivé kuchyně i ostatního. Dílničku jsme bohužel už ani nestihli a nejen to, takže ostatní příště.

 

Blog Zrzky, 25. 7. 2018
Přímo uprostřed města vznikla hotová zelená oáza se zajímavým příběhem. Příběh lidí, kteří si splnili svůj sen, příběh o jednom velkém zanedbaném pozemku, příběh o nekonečných možnostech přírodní zábavy. Nebudu tady rozepisovat sáhodlouze celou „teorii“, tu si můžete přečíst přímo na stránkách libereckého EKOParku. Pro mě (a pro mé děti) bylo toto místo ideálním způsobem, jak smysluplně strávit volný čas. Byli jsme v přírodě, ale aktivity jsem nemusela pro děti vymýšlet sama, byly jakoby na míru připravené všem s otevřenou myslí. Když jsme překonali nekonečnou stovku schodů, které vedou z penzionu do rokle, byli jsme jako v ráji. Blátivá kuchyňka, vodní aktivity, venkovní posilovna, zastíněné pískoviště, chýše s tvořivými dílničkami, barefoot stezka, přírodní bludiště, blátivá stezka, kontaktní minizoo, koutky s dřevěnými hrami, strašidelná chýše, dětská zahrádka, přírodní domečky… To všechno zkrášlené o hmyzí hotely, knihobudky, vyřezávané sochy, informační cedulky, spoustu míst k odpočinku. Mohli bychom sem chodit týden v kuse a pořád by nás to bavilo. Místo je i „architektonicky“ unikátní – v tom stejném svahu, jako je již zmíněných 100 schodů, se nachází četné vyhlídkové terasy na stromech, houpací sítě, kavárna v korunách stromů, přírodní skandinávské wellness. Nádherné a klidné místo pro děti i dospělé. Konceptem a myšlenkou mi velice vzdáleně připomíná brněnskou Otevřenou zahradu, ale rozhodně víc zaměřenou na děti.

Rozhodně doporučuju zúčastnit se rodinné dobrodružné hry EKOParkem za pokladem. Zaplatíte
50 Kč a dostanete hezky zpracovaný herní plán s příběhem o zachráněném lese, mapou
a 18 indiciemi. Kvalitně připravená hra, kdy po EKOParku hledáte zašifrovaná písmena do tajenky. Není to hra jen pro děti. Rozhodně se zapojte celá rodina, je kouzelné spolupracovat, přemýšlet i lézt po kolenou a hledat zatoulaná dřevěná kolečka ♥

 

Karolína D., 24. 7. 2018
Krásné herní místo v přírodě s mnoha aktivitama pro děti.

 

Anče, 23. 7. 2018
Pořád ještě ve mně doznívá včerejší návštěva Ekoparku v Liberci.🏫🌿Posezení v korunách stromů (a kavárna k tomu) – když jsem to viděla, hned se mi tělem rozlil naléhavý pocit 🌳„Tak tady teď budu bydlet!“🌳… Trošku jsem se pak ze svých vzdušných zámků (v podání korun stromů) snesla dolů a nakonec bydlím pořád normálně doma. 🙃😢…Tak jsem aspoň prošla nejdelší bosonohou stezkou, jakou jsem kdy viděla, stovky schodů i bahno, co nejde umýt z nohou.👣💩 (můžeme chvíli dělat jako že je to bahno? 🤔 ) Ve tvořivé dílničce bych byla hodiny, kdybych měla čas (kdybych tam třeba bydlela!) a místní kozy bych vám taky vyfotila, kdybych měla čas (!) – zrovna se jim totiž nechtělo. 🐐 A kromě dalšího jsou všude, ale fakt všude, nějaké dřevěné hry, naučné cedule, doplňky a prostě samý hezký přírodní věci. 🗿 Takže pokud máte zrovna tohle taky tak rádi, tak si ekopark nenechte ujít. 🍀🍃

 

Daniela D., 23. 7. 2018
supeer…urcite stoji za navstevu

 

Veronika K., 22. 7. 2018
Úžasné místo pro děti. Vřele doporučuji:-)

 

Monika F., 22. 7. 2018
Moc děkuji za perfektně připravenou oslavu, všichni byli nadšení. Internet jsme vůbec nepotřebovali (mělo to být kvůli hudbě v případě deště), byli jsme rádi offline. Děkuji moc!

 

Klára O., 22. 7. 2018
Prostě skvělé!

 

Zdenek M., 21. 7. 2018
Úžasná záležitost pro děti, cca do 10ti let. S vnučkou, 4,5 roku, jsme si návštěvu moc užili. Největší problém byl, jí při zavírací době dostat ven. 🙂

 

P.N., 21. 7. 2018
Výborný program na volné odpoledne!

 

MŠ V Podhájí Rumburk, 20. 7. 2018
Hodně zábavy, činností a atrakcí na malé ploše. Bylo to fajn i to, že si děti odvezly nejen zážitky, ale i výrobek. Děkujeme

 

Johanka K., 20. 7. 2018
Moc fajn. Užili jsme si to i my dospělí. Líbilo se mi, že se zabaví jak batolata, tak větší děti. Tleskám tvůrcům za skvělé nápady a inspiraci. Dřevěná křesílka uspokojí nejednoho unavence:-) pomalované kadibutky pobaví a mnoho dalších detailů…:)

 

Klubovna Paramisa, 19. 7. 2018
Dílničky, procházka blátem, krásné místo pro relax rodičů i dětí, rádi zase přijedeme, díky.

 

Příměstské tábory Rodina v centru Nový Bor, 18. 7.2018
Máte to skvělý, krásný prostředí, vůně, nápad, práce se dřevem, oáza klidu, takže maximální spokojenost.

Ekoparku Liberecký, děkujeme děti všecky. Moc se nám tam líbilo, cesta živlů i dílo. Krásně jsme si zatvořily, fantazii zapojily, zkoumání si užily a poklad objevily. Hrály jsme si celý den a za to Vám to děkujem. Díky Vám za Vaši práci, ať se i nadále daří, přejí Novo Boráci 🙂

 

Anonym, 18. 7. 2018
Bavilo nás všechno, a záchody pro fajnovky 😂 Překvapila nás jeskyně na konci cesty za podkladem. Jen tak dál je to super.

 

DDM Větrník, 17. 7. 2018
Děti nejvíce zaujala Kuchyňka, kde si mohli vařit z bláta a vody. Překvapila nás velikost prostoru a detaily věcí. Je to úžasné místo na odpočinek a skvělé pro děti! Děkujeme.

 

Oslava narozenin D., 15. 7. 2018
Bylo to úžasný. Máte to moc pěkné. Určitě budem chodit častěji ne jen na narozeniny.

 

Příměstský tábor, Věda nás baví o.p.s., 13. 7. 2018
Moc nás bavily prolézačky, houpací sítě, hmatový chodník.

 

Příměstský tábor, Veselá věda. 12. 7. 2018
Veškeré „atrakce“ nás bavily, překvapilo nás spoustu krytých míst při dešti.

 

Lucka R., 10. 7. 2018
Luxusní místo pro rodiče a děti,balzám na nervy.Rozhodně doporučuji 😍

 

Jan P., 9. 7. 2018
Parádní místo pro děti. Dokážu si tam představit celodenní výlet. Doporučuji pro děti 3+ ale i menší se budou bavit.

 

Rodinka J., 9. 7. 2018
Úžasné místo! Škoda, že to nemáme blíž,…rozhodně neminout pojedete-li přes Liberec!

 

Petra P., 9. 7. 2018
Byli jsme tam v sobotu a synek byl unešený. A to je hlavní. Spokojený dítě 😉Jo a dělají tam výborné pohankové, slané palačinky 😁

 

Jana B., 8. 7. 2018
Bylo tam moc prima a děti si to moc užili a my dospělý vlastně taky…☺

 

Jana D., 8. 7. 2018
Úžasné místo, moc jsme si to všichni užili! Brzy se vrátíme!

 

Jana L., 8. 7. 2018
Byla jsem se školními dětmi, dokázaly si 5 hodin samostatně hrát , skvělé místo pro všechny věkové kategorie, nádhera!

 

DDM Varnsdorf, 4. 7. 2018
Všichni, ať už děti či dospěláci, jsme byli nadšení. Už v pátek se k Vám chystáme opět. Park je úžasný, nejvíce nás bavilo hledání pokladu.

 

ZŠ Opatovice nad Labem, 4. 7. 2018
Moc se nám u vás líbilo a vřele vás doporučujeme všem našim známým. Překvapili nás kadibudky a bavila nás blátivá kuchyně 🙂

 

Romana G., 3. 7. 2018
Hrátky v přírodě, moc pěkne vedeno, děti to baví.

 

Irena B., 1. 7. 2018
Skvělé místo pro zábavu děti.

 

Školní kolektiv, 2. 7. 2018
Nejvíce nás bavily činnosti s blátem a pracovní dílničky. Překvapilo nás, jak lze využít přírodu k radostem žáků. Pokračujte v těchto činnostech dál, aby se děti naučily přírodu chránit. Od nás je k Vám kus cesty /stálo to však za to/. Myslíme si, že je to velká příležitost pro děti z mateřských škol.

 

Simona M., 2. 7. 2018
Byla jsem tam včera s dětmi ty byly nadšené za mně palác nahoru.

 

ZŠ Dobiášova, 29. 6. 2018
Celý ekopark byl super. Je to zde velice hezky uspořádané a uzpůsobené prostoru. Překvapilo mě co všechno se v parku nachází a jak příjemní lidé park obsluhují. Bylo to tam super a moc pěkné.

 

Základní škola, 29. 6. 2018
Děkujeme za hezké dopoledne, doporučíme Vás dalším školkám i školám. Bavila náš blátivá kuchyně a užili jsem si dílničku.

 

Školní kolektiv, 28. 6. 2018
Mnohokrát děkujeme za vstřícné jednání a pohodu, která zde vládla.

 

Jitka P., 27. 6. 2018
Užívala jsem si naplno nejen nabízený program, ale především ty vzácné chvíle být sama se sebou v přírodě, vyšlapat si všechny chodníčky ve svahu křížem krážem – moje „dětská“ zvídavost mi nedala a prošmejdila jsem opravdu snad každý kout!, mít koruny stromů ve výši očí a vlastně všude kolem sebe (ta houpací síť je opravdu skvělá  ), zastavit se, cítit se „volná“ a zároveň i součástí toho všeho. A při tom si i uvědomit, kolik práce, vize, energie, nadšení vězí za tím vším, co já si teď v pohodě vychutnávám…

 

Jaroslava T., 26. 6. 2018
Za mne s vnučkou super 🙂 Vyhnalo nás počasí.Příště vezmu všechna 4 vnoučátka 🙂

 

Oslava, Šárka K., 25. 6. 2018
Dobrý den, oslavu narozenin jsme si v Ekoparku moc užili.Všichni byli nadšeni.Děti asi nejvíce zaujala hra za pokladem a děvčata byla především nadšena z malování na obličej (děkujeme za prostředkování,slečna je neuvěřitelně šikovná). Já bych vyzdvihla a moc poděkovala za výzdobu,byla opravdu moc pěkná.
4 hodinky v Ekoparku strašně rychle utekly,dětem se ani nechtělo domů. Určitě Ekopark doporučíme dalším kamarádům.
Přeji Vám další spokojené zákazníky a určitě s k Vám zase rádi vrátíme.

 

ZŠ a MŠ Panenské Břežany, 25. 6. 2018
Byli jsme spokojeni, park svojí rozlohou a nabídkou je ideálním místem pro školní výlet.  Bavila nás práce se dřevem v dílně, vodní stěna, blátivá kuchyně i jeskyně.

 

MŠ Duha se spec. třídami, Praha, 24. 6. 2018
Prvně jsme  se o Vás dozvěděli ze zpráv v TV, po druhé jsme přijeli, protože se nám u vás líbí. Bavily nás vodní hrátky a blátivá kuchyně. Rádi bychom poděkovali za milý přístup, možnost mít park pro sebe, jelo nás opravdu hodně. Skvělé prostředí, kde jsme měli možnost rozbalit svůj „stan“ po třídách a každý si čas v parku organizoval podle svého, žádný chaos. Jen na kávu bychom příští rok nechtěli čekat tak dlouho :o). Mějte se hezky. Jana Vítková

 

ZŠ Sokolovská, Liberec, 23. 6. 2018
Plus: celkové vylepšení areálu (od poslední návštěvy), obohacení o nové „atrakce“, nejvíc nás bavily dílničky.

 

MŠ Střelecká, Jablonec nad Nisou, 22. 6. 2018
Překvapilo nás využití přírodních materiálů a nejvíc nás bavila blátivá kuchyně, byla to inspirace pro naši práci v MŠ.

 

Anonym, 22. 6. 2018
Velice příjemné prostředí i lidé, mnoho podnětů pro děti. Nejvíce nás bavily dílničky a blátivá kuchyně, překvapilo nás podium.

 

MŠ Čakovice, Praha, 19. 6. 2018
Bavilo nás všechno 🙂 Stezka čtyři živly, dílnička, chaloupka baby Jagy, bludiště, malování blátem, stezka bosou nohou i blátem, pískoviště… skvěle vybavená dřevo dílnička.  Park je ráj pro děti i jejich doprovod.

 

Městská knihovna Jablonné v Podještědí, Dana Z., 15. 6. 2018
Navštívila jsem včera (14.6.) se 6 dětmi – výherci indiánské soutěže – EKOPark v Liberci a všichni jsme byli velmi nadšení. Úžasný nápad, krásný prostor, skvělí lidé, příjemné prostředí, škola hrou přímo v terénu. Děti se vydaly stezkou živlů, plnily úkoly a když si vzaly z pokladu zlatou valoun za odměnu, prošli jsme všichni celý ekopark znovu, a to i místa, kde jsme předtím nebyli. Slova na závěr jedná naší čtvrťačky: „To byl letos můj nejhezčí výlet“.

Nicméně všichni jsme byli maximálně spokojeni. V pondělí mi tu byli dokonce dvoje rodiče děkovat, jak děti byly spokojené… Slova EKOPark Liberec teď budu šířit společně s letáčky dál, zasloužíte si to. Klobouk dolů za Vaši práci.

 

Jana H., 14. 6. 2018
Dnes jsem si to s dětmi náramně užili. Moc prima den!

 

MŠ Osek, 13. 6. 2018
Dětem se moc líbila jeskyně s pokladem a dílnička 🙂 Děkujeme

 

Martina B., 11. 6. 2018
Nádherné klidné místo v uspěchaném centru.

 

Tomáš P., 11. 6. 2018
Super pro děti co se nebojí umazat.

 

Martin L., 1. 6. 2018
Hezké prostředí a dlouhá zábava pro děti. Hledání pokladu, dílničky, dětská kuchyň….

 

MŠ Krynická 2, Praha, 29. 5. 2018
Zábavné vodní hrátky, vaření v kuchyňce, pán v kavárně- velmi vstřícný a pohodový přístup. Překvapil nás sklep s překvapením, wc zrdcadla 🙂 a návaznost jednotlivých stanovišť v rámci enviromentální výchovy. Pokračujte v tomto duchu, rádi přijedeme znovu 🙂

 

MŠ Sbíhavá, Praha, 28. 5. 2018
Moc děkujeme za krásně strávený den!!! Překvapilo nás, jak se park během roku změnil k lepšímu – doplnění aktivit pro děti. Nejvíce jsme si užili blátivou kuchyni a hrátky s vodou.

 

DS Jája, 28. 5. 2018
Nejvíce nás bavil program a překvapila nás vstřícnost personálu. Bylo nám u vás krásně, děkujeme.

 

Rozlučka se svobodou pro Editku, Káťa P., 28. 5. 2018
Skvělé místo pro rozlučku se svobodou. Naše rozlučka v EKOparku byla opravdu vydařená! Edita a všechny holky byly nadšené. Výborný personál, všichni moc milí a ochotní. Dokonce pán z kavárny nás tam nechal déle:)) Moc dííííky!!! Pokud hledáte něco neobvyklého, určitě doporučuji EKOpark! Nudit se zde rozhodně nebudete!

 

Javůrci na výletě, 25. 5. 2018
Tady to máme taky moc rádi. Je to krásný dřevěný park v srdci Liberce. Každou chvíli tam přidají nějakou atrakci, nebo sochu. Mají tam bludiště, pískoviště, vodní hrátky, bosochodecký chodník, blátivou kuchyni… Můžete si dát něco dobrého a lehnout si do sítě v korunách stromů. Sociálky jsou SPLACHOVACÍ 😀 No je tam toho hodně. + Dílničky pro děti a různé akce pro všechny. Vlezný je 60,- pro všechny

 

Dagmar N., 25. 5. 2018
Krásné místo pro aktivity i pro odpočinek, děkuji autorům a všem co se o Ekopark starají..víc takových míst 🙂

 

Salesiánský klub mládeže z. s. Rumburk – Jiříkov, 21. 5. 2018
Nejvíce nás bavila nabídka samovolných činností dětí – aktivity se „prodávali“ sami – děti nepotřebovali průvodce. Proběhly parkem a co je zaujalo mohly hned začít dělat. Každý si našel to své. Myslím, že jsme využili všechny aktivity. Překvapila nás výborně zpracovaná hra „Cesta za pokladem“. Přírodně zpracované jednoduché stolní hry by mohli být u více stolků. Líbí se mi, že i když si sednu do sítě s myšlenkou „nic nechci“, tak mě zaujme něco poblíž, co mohu využít, když zrovna nechci koukat na nebe (knihobudky, hry) 🙂 Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu u vás. Doporučuji vás všude okolo 🙂

 

Tereza J., 11. 5. 2018
Zábava pro děti na dlouhé hodiny i ty nejmenší capáčky, no a pro rodiče výborné kafíčko v korunách stromů.

 

Barbora S., 28. 4. 2018
Nějak nemůžu najít slova k popsání zážitku, který jsme u vás v Ekoparku s dětmi prožili. Plno radostných pocitů oslavy narozenin mého syna, setkání s přáteli a jejich dětmi v úžasném prostředí parku. Hned jak najdu slova, sednu si a napíšu vám, jak jsme se měli krásně, jak nám počasí vyšlo a jak si děti hráli v duchu přírody a života. Moc vám za myšlenku spojení dětského světa s přírodními prvky, které v dnešní uspěchané době tolik chybí děkujeme!

 

ZŠ U Školy, Liberec, 28. 4. 2018
Děkujeme za krásný Den Země. Děkujeme, že jste nám zorganizovali úklid okolí EKOParku. Děti velmi bavil rozmanitý program.

 

Agentura PAC, škola v přírodě, 26. 4. 2018
Naše návštěva EKOParku pro nás byla klidně a příjemně stráveným dopolednem, kdy se děti skvěle bavily výrobou svých děl v dílničkách a doprovodu bylo umožněno relaxovat a užívat si „přírody“. Všichni si odnesli své výrobky domů s obrovským nadšením. Pro všechny zúčastněné byla návštěva EKOParku zážitkem. Děkujeme 🙂

 

MŠ Mšeňáček, Jablonec n. N., 23. 4. 2018
Dobrý den, především velice děkujeme, že jste nám umožnili návštěvu i přes to, že jsme se ozvali na poslední chvíli 🙂 Děti byly v parku nadšené a myslím, že hodina a půl, kterou jsme tam trávili byla málo 🙂 Uvažuji o tom, že bych příští rok  naplánovala do Eko parku výlet pro celou školku na celé dopoledne. Určitě bych se včas ozvala . Ale za nás máte jedničku s hvězdičkou 🙂

 

MŠ V Zahradě, 18. 4. 2018
Každý den může být výjimečný…. a to ten náš v EKOParku opravdu byl !!! Ve středu 18.04. 2018 se děti z Mateřské školy “ V zahradě “ Liberec, staly prvními návštěvníky letošní sezóny. Za zpěvu ptáků a s jarním sluncem nad hlavou objevovaly zákoutí, labyrinty, tajná místa i řemeslnou dílnu. Nakukovaly do knihovniček, hledaly značky, pozorovaly z výšky kamarády , krmily kozy, zdolávaly překážky a připravovaly speciality z přírodnin v blátivé kuchyni. Někteří zkoumali cestu vody potrubím, jiní nakládali kůru do vozíků, pár odvážlivců poslouchalo šumění moře téměř v břiše žraloka….Na závěr by se hodil příměr z pohádky “ kdo nevěří, ať ta běží !!! “ Poděkování patří všem, kteří dokáží udělat děti šťastnými !!! A my už teď víme, že jsme zde nebyli naposledy …. Davídek, Adam, Max, Laura, Lera, Natálka, Vojta, Zuzka, Stella , Lukáš a Vlasta

 

Drahoš, 4. 2. 2018
Skvěle vybavený apartmán, sauna na pokoji je něco mimořádného. Využívali jsme jí každý večer. Pokoj měl výhled na Ještěd a přes léto je prý na terase masážní vana… A přilehlý ekopark určitě nabídne super zábavu pro děti (ten jsme vzhledem k nabitému programu také nestihli) Určitě se vrátíme vše vyzkoušet. Zapomenout nesmíme na snídaně – v pravdě excelentní servírované na pokoj…

 

Noxphics Photography, 10. 1. 2018
Very nice for calm activities or for trip with your family

 

 

Katy, Mama-live.cz, 30. 10. 2017
Když jsme v červenci odjížděli s Honzou z Liberce, z Benátské noci, slíbili jsme si, že sem vezmeme i malé Osičky. Liberec a okolí nabízí vyžití pro malé i velké, baby friendly zajímavá místa a navíc jsem pořád měla rest v podobě lívanců v Saber Cafe a potřebovala jsem to nějak zaonačit a do Liberce se vrátit 😀

Takže jsme tu strávili nádherné tři dny a protože jsme toho zažili víc, co stojí to za zmínku, bude to dnes o Ekoparku a příště zas o něčem jiném 😀

První volnočasový EKOPark Liberec. Váš kousek přírody uprostřed města. Nemůže to být přesnější a výstižnější!

Z centra Liberce jste u brány parku za 15 minut pěšky. A vejdete to zeleného ráje, oázy klidu a pohody. (Pozn. Mama LIVE: Měli jsme sebou i kočárek, což není problém, ale někam se s ním dostanete hůř a někam, třeba do korun stromů, vůbec. Ukládat jsem šla Honzíka mimo park, aby měl klid a já pevnou půdu pod nohama.)

Moje kamarádka Vendy o Ekoparku básnila a já jsem myslela, že to bude obrovské. Není. A já byla nejdřív zklamaná. „Tady máme strávit víc jak pár hodin? Vždyť dohlídnu na konec…“ … no strávili jsme. 

EKOPark založil a vybudoval pan Šťastný a my ho tam, tuším, i potkali. Pracoval tam spolu s ostatními na úpravě chodníku a zároveň s našimi kamarády řešil možnosti, jak zaplatit, když nemají hotovost. Aktivní člověk, který měl pocit, že si Liberec zaslouží takové zelené místo.

Je tu toho tolik, co chcete zkusit! Dá se tu relaxovat v sítích v korunách stromů s kávou, můžete si tu zacvičit na zeleném crossfit/workoutovém hřišti. Potrápíte si hlavičky nad pexesem ze dřeva a pak si ze dřeva vyrobíte něco na památku. Konají se tu nejrůznější kulturní akce a workshopy.

Ano, ano, řeči řečičky, hlavně je tu Blátivá kuchyně! A to je pecka děcka! Obří kuchyně s pravým vybavením, kde vaříte z větviček, bláta, vody, kamínků. Asi vám nemusím říkat, jak byly děti šťastné a tatínci nadšení 😀

Cílem je, aby si tu lidé aktivně i pasivně odpočinuli, aby na chvíli zpomalili. Není to žádné „eko, bio, lesano, příroda nejvíc, zahoď mobil, buď jogín“, je tu moc dobře. 

Můžete si tu zahrát bojovku, projít bosostezku a bludiště, můžete zkusit získat si náklonost koz trkavek (my kámošky nebudeme, na mě zaútočila přes plot a málem mi zlomila malíček :-D), můžete si tu namalovat obraz z bláta, prďolkové tu mají obrovské pískoviště a pak jsou tu toalety pro drsňáky a zhýčkance. Já šla na normální, jsem pipi a na kadibudky mě neužije 😀 Taky můžete zkusit pohrát si s vodou. Prostě živly jsou tu zdroj zábavy.

Najdete tu to pravé čapí hnízdo, které sice nebývá obden v televizních novinách, ale neplete to dětem hlavu. Tady totiž fakt mají čápy, ze dřeva 😀

Odnesli jsme si dřevěný vláček, Baru porazila tátu v dřevěném Člověče nezlob se, vyděsila mě i sebe obřím pavoukem u jeskyně s pokladem a myslím, že je jasné, že se sem vrátíme. Kávičku jsme si koupili v korunách stromů a vypili na terásce, Jeník pod námi spokojeně spinkal a my se aspoň nemuseli dělit o vafli ve čtyřech, ale jen ve třech 😀

Líbí se mi, že si děti (ale vlastně i dospělí) osahají přírodu, zjistí, co umí, jaká je s ní a v ní zábava. Neznám moc míst, jako je tohle, a přála bych každému městu aspoň jeden EKOPark. Osičky doporučují! 

 

 

Andrea C., 15. 10. 2017
Konečně něco, co stojí za to! Skvěle jsme si to užili… díky! :

 

 

Zákazník Slevomatu, 15. 10. 2017
Před první návštěvou EKOParku jsem nevěděla, co očekávat. A byla jsem velmi mile překvapena. Park je hezky vymyšlený.

 

 

Miroslav H., 1. 10. 2017
Úžasně krásné místo – na místě dřívějšího hnusného smeťáku zde stvořitel a všichni tvůrci parku vytvořili oázu nejen pro děti, ale i výrazně přidanou hodnotu pro nás dospěláky – včera jsem si báječně, ba přímo s rozkoší vychutnal takřka celý den OFFLINE a na pohodu… společná radost s dětmi z nalezených indicií a splněných úkolů při cestě EKOPArkem za pokladem, souboje kdo déle vydrží na chůdách nebo vymyslí bláznivější recept v blátivé kuchyni, relax v houpacích sítích se zapůjčenými knihami z knihobudky …a když se pak o děti v dílničkách, kde si ze dřeva můžou vyrobit co jim fantazie dovolí, postará milá lektorka, máte čas pro sebe – dát si kafe v korunách stromů s vynikající bábovkou, nechat se prohřát podzimním sluncem a pozorovat, jak odkrývá postupně všechny další nápadité vychytávky EKOParku, které se vám najednou odhalují v plné kráse – hlava vypne, není kam spěchat …díky za takové místo – díky takovým statečným zachráncům lesních království jako je Stanislav a jeho družina 🙂

 

 

Radek S., 29. 9. 2017
Mám to tu moc rád… Skvělé místo, skvělí lidé… Rád se sem vracím 

 

 

MŠ Jeřmanická, 26. 9. 2017
Bylo nám u vás v EKOPARKU moc fajn, máte to tam krásné. Děkujeme také za pěkné přivítání, určitě se u vás zase někdy objevíme. Děkujeme.

 

 

Zákazník Slevomatu, 14. 9. 2017
Super strávený den s dětmi, cesta za pokladem skvělá

 

 

Zákazník Slevomatu, 12. 9. 2017
Pěkný zážitek pro děti na klidném místě. Dílničky nemají chybu, odvezli jsme si nádherné výrobky ze dřeva.

 

 

Zákazník Slevomatu, 6. 9. 2017
Celodenní zábava pro celou rodinu, bylo tam moc hezky, děti si to užily 🙂

 

 

BeBirdie, 24. 8. 2017
Jako ja věděla, že to bude bomba, ale že až takova?jsem naprosto okouzlena, Ekopark v Liberci je pro děti proste raj. Bydlime primo v ekoparku, v apartmanu a muzeme park navštěvovat dle libosti. Dnes jsme z tama nemohli odtahnout dite.

V korunach stromu najdete kavarnu, kavu si vypijete v houpaci siti, dite vyslete do lanoveho parku, na pisek, na uzasnou bosostezku, nakrmit kozy (ten jejich paradni vybeh vc.chaloupky, domecku na 3 patra…nestihaaam), do kadibudky a tak. Nic vyjimecneho.
Ovsem z ceho si tu sednete na prdel? #pardondoslova
Z recykl.materialu jako hadice k vysavaci apod.je vyrobena cela zed k prelevani vodya nejvetsi bomba je blativa kuchynka. Decka si vari a kuti z bahna v opravdicke drevene kuchynce, je tam sporak, drezy, vaha, kavovar…no zabava na cely den a ve finále si muzete vyrobit v dilnicce cokoliv ze dreva, za 50kc. Je to prostě raj. A je mi jasne, že zitra pujdem zas a v sobotu prekvapive taky
#ekoparkliberec #bozizazitkovyareal #vsejeeko #tosepovedlo

 

 

Jaruška F., 21. 8. 2017
Jedním slovem superrrrr!

 

 

Klára B., 20. 8. 2017
Skvělé místo! Dcery (8,5 a 6 let) naprosto nadšené:-) úžasné vyžití pro děti. Dílničky a Blátivá kuchyně měly tentokrát největší úspěch. Rozhodně navštívíme znovu. Tleskám a vřele doporučuji!

 

 

Zákazník Slevomatu, 17. 8. 2017
Moc pěkně vymyšlené a udělané, myslím, že park zaujme děti všech věkových kategorií, dávám jedničku s hvězdičkou Opravdu jsme si to s vnoučkem užili, díky.

 

 

Lucy P., 16. 8. 2017
Výborné. Děti zabavené. Užili jsme si to všichni. Nemohli jsme je dostat domů. Deskové hry výborné. Počasí přálo hrátkám s vodou i blátivé kuchyni…

 

 

Zákazník Slevomatu, 16. 8. 2017
Super strávený den s dětmi, dcera byla nadšená a musela jsem slíbit, že si akci ještě zopakujeme. Nejvíce se jí líbila Blátivá kuchyně. Mě osobně hledání indícií u hry.

 

 

Náměstek hejtmana Libereckého kraje – návštěva ukrajinských dětí, 16. 8. 2017
…A odpoledne strávily děti v EKOParku v Liberci, který je velmi příjemně překvapil. Každý si představoval jen klasickou přednáškovou ekologickou výchovu, ale v areálu krásného parku, měly možnost nejen projít trasu teras v korunách stromů či malé bludiště, pohoupat se v závěsných sítích, objevovat taje přírody, ale také si mohly vyrobit v dílničce svůj vlastní upomínkový předmět ze dřeva. Jelikož jsou všichni opravdu velmi šikovní, výrobky byly moc pěkné. Objevily se květiny, podložky, meče, zvířátka, ale především autíčka.

 

 

Naďka V., 12.8.2017
Dobrý den, velmi děkujeme za možnost sobotní oslavy, byli jsme nadšeni.

 

 

Veronika D., 8. 8. 2017
Do unikátního volnočasového EKOParku v Liberci, který leží při cyklostezce u stadionu u Nisy, se vypravily děti v rámci příměstského tábora v pátek 4. 8. 2017. Děti zde strávily opravdu dobrodružný den. Každý si mohl s Ekodílničkách vyrobit za pomoci přírodních materiálů cokoliv, co mu jeho fantazie a zrušnost jen dovolila, vyhrát si v tzv. “Blátivé kuchyni”, zacvičit si, vyzkoušet pokusy s vodou, prohlédnou Kozy Kamerunské, zabloudit v přírodním bludišti :-) či se jen pohoupat mezi korunami stromů na závěsné síťové houpačce. V EKOParku je toho však k vidění a hlavně pro zábavu mnohem víc… Děti si pobyt zde užily a určitě je přiblížil k přírodě a prohloubil jejich vztah k ní. Domů se tak vracely špinavé, ale spokojené a nabité pozitivní energií.

Určitě se sem v budoucnu budou rády vracet a podpoří to jejich touhu po tom, trávit více času venku, než jak je v dnešní době už bohužel častější, doma u telefonu či televize.

 

 

Igor J., 6. 8. 2017
Naprosto úžasné, především pro děti.

 

 

Zdeněk K., 2. 8. 2017
Skvělé místo pro děti, zde si užijí legrace

 

 

Miloš M., 28. 7. 2017
Krásné místo k odpočinku v centru Liberce, zejména s dětmi. Určitě navštivte.

 

 

Markéta M., 27. 7. 2017
Úžasně prožité odpoledne. Blátivá kuchyně top nápad 

 

 

Jan H., 19. 7. 2017
Our kids just loved it! Nice place for entire family!

 

 

Jana Z., 16. 7. 2017
Úžasné místo pro rodinný relax, skvělá káva, spousta zábavy, romantická zákoutí. Skandinávské wellness.

 

 

Jiří Š., 15. 7. 2017
Příjemná pohodová atmosféra a děti nadšené. Dětská kuchyně nemá chybu! Nemohl jsem je odtrhnout od vaření bahenní polévky

 

 

Miriam S., 15. 7. 2017
Nejlepší park, úžasná kavárna ve stromech, nutnost navštívit, jste-li v Liberci ☺

 

 

Blog Ke kávě, 14. 7. 2017
…A poslední den byl co se zážitku i debužírování týče opravdu vrcholem. Navštívili jsme První volnočasový EKOpark. Místo je rájem pro děti plné přírodnin, věcí, na které si mohou sáhnout, vyzkoušet, projít, zkoumat. Skvělé jsou také dílničky, kde si děti mohou z přírodnin něco vyrobit. Vše dotažené, i pro dospělého je to takový balzám z přírody.

 

 

Jan K., 11. 7. 2017
Nádherné místo k odpočinku i aktivitám. Naleznete zde mnoho zábavných a poučných atrakcí pro děti, které jim pomáhají poznat přírodu. Do parku se platí vstupné.

 

 

MŠ Duha, Praha, 10. 7. 2017
Děti bavila jednoznačně blátivá kuchyně, vzhledem k času jsme nestihli vše co se v EKOparku nabízí. Překvapili nás krásné kadibudky a wc pro fajnovky, vše čisté. Doporučili jsme návštěvu našim rodičům i známým. Těším se, příští rok dorazím s vnukem. Velmi nás potěšilo přivítání. Možnost odložit batohy a mít je na jednom místě, kam jsme se mohli po celou dobu pobytu vracet bylo pro nás velmi příjemné. Děti měli radost, že si vezou domů vlastní DÍLO. Děkujeme, rádi se budeme vracet. S pozdravem a přáním krásného léta. Jana V. za spokojený kolektiv MŠ

 

 

Baby office, 10. 7. 2017
Lesní kavárna ve městě? Vyzkoušeli jsme a je to tak  🙂 Najdete ji přímo v Liberci a je to jedna z funkcí místního volnočasového ekoparku První volnočasový EKOPARK Liberec. Tento tip na výlet s dětmi jsme vyzkoušeli a můžeme doporučit! Obří pískoviště, sakradlouhá bosonohá stezka, blátivá kuchyně pro děti nebo relaxace v síti pod stromy. A jako bonus možnost za pajsku vyrobit si dřevěný svojedílo ze dřeva – králík už nám zdobí zahradu  🙂 Pavlína a její smečka.

 

 

Dana F., 8. 7. 2017
Úžasné, překrásné, nádherné. Zaměstnanci úsměv na rtech. Syn (4,5) a dcera (1,4) byli spokojené jak berušky. Dalo by se tam vydržet celý den. Kavárna perfektní, káva s napěněnou pěnou, domácí bábovka. Je možné si koupit i jablko!!! Fakt vše super, žádné minus!!! Klobouk dolu pane Šťastný, jste fakt třída!

 

 

Kateřina Š., 6. 7. 2017
Jsme tady poprvé a za nás veliká paráda!!! Určitě se zase vrátíme 

 

 

Sebastien V., 5. 7. 2017
Super cool for kids and parents!

 

 

Gymnázium Klatovy, 5. 7. 2017
Žákům se líbily houpací sítě a možnost dovádět s vodou. Líbila se mi atmosféra parku, přírodní hrací prvky, určitě pravé kadibudky.

 

 

Oslava narozenin, 5. 7. 2017
Nejvíce nás bavily houpací sítě a děti zase vodní hrátky. A básnička? Můj synáček v Ekoparku velikou měl radost z dárků, oslavil tam svůj velký den a byl velice spokojen.

 

 

Petra Z., 24. 6. 2017
V neděli jsme se krásně poměli ve světě pohody, krásných nápadů a tvořivých lidí. Ideální pro děti všech věkových kategorií. Doporučujeme všem a my si tam třeba zas někdy příjdem zazpívat. Velký dík všem z Ekoparku za krásné odpoledne.

P. S. Ti strašáci jsou taky úžasní

 

 

Eva D., 24. 6. 2017
Dobrý den, děkujeme Vašemu kolegovi za sobotní součinnost. Oslava se velice vydařila a navíc se tím další rodiny přesvědčily o tom, že Ekopark je fajn místo k trávení volného času.

 

 

Oslava narozenin, 23. 6. 2017
Moc děkuji za vše moc se to všem líbilo a nakonec i to počasí vyšlo, takže ještě jednou děkuji..za vše.

 

 

ZŠ Sokolovská, Liberec, 19. 6. 2017
Děkujeme moc, velmi se nám u Vás líbilo a já se určitě moc ráda vrátím. Dětem se nejvíce líbila blátivá kuchyně. Ještě jednou děkuji

 

 

ZŠ Vratislavice, 15. 6. 2017
Dobrý den, moc se nám včera u Vás líbilo. Zhodnotily jsme to s kolegyní, že to byla akce, z které jsme se vrátily doslova pozitivně naladěné, nabité energií. Moc děkujeme.

 

 

Kamila D., 10. 6. 2017
Líbilo se nám moc. Děcka nadšené a my dospělí taky.

 

 

Markéta J., 8. 6. 2017
Skvělé místo pro děti. Najdou si tu to své male i velké děti. Výborny koncept a doufám ze se bude dařit i v budoucnu.

 

 

Kája H., 4. 6. 2017
Jsme z Liberce a moc se nám tam líbilo…..určitě budeme chodit častěji…děkujeme Hrníčci

 

 

Kateřina C., 3. 6. 2017
Ekopark je úžasný…nádherné místo. Naše děti to tam zbožňují. Minulý týden jsme s manželem navštívili skandinávské wellness patřící k Ekoparku a byl to opravdu nezapomenutelný zážitek, mohu jen doporučit.

 

 

Jit L., 1. 6. 2017
Jsme zvyklí na lesy a louky tady u chalupy, ale vyrazily jsme také na obhlídku ekoparku…a musím říct, že tak jak je mi ve městě dost úzko, toto je místo tak nádherné svoji energii , že jsem se cítila dosti podobně šťastně jako u nás v lese..nejspíš to bude i tím, že majitel se jmenuje Standa Šťastný  … strávili jsme zde celé nedělní odpoledne, vyrobily plno strašidýlek, která nám teď zdobí chaloupku a jsem vděčná, že v té hektické době je i pro městské typy lidi -pohodlnější- možnost mít trochu takové pohody nablízku… za porozhlédnutí se tam to stojí..

 

 

ZŠ U Soudu, Liberec, 1. 6. 2017
Nejvíce nás bavily dílničky a blátivá kuchyně, překvapila nás čistota, nápady pro děti, ale i rodiče (výborná káva :-), originální a čistá latrína!

 

 

Agentura PAC, 31. 5. 2017
Dobrý den, dnes jsem společně s dětmi z Bílinské ZŠ navštívila Váš ekopark. Všichni jsme byli nadšení a děti si návštěvu moc užili. Moc děkujeme za krásné dopoledne, příjemnou atmosféru a milé chování všech zaměstnanců ekoparku.

 

 

Milan M., 30. 5. 2017
Skvělý kousek přírody.

 

 

Petr Š., 28. 5. 2017
Úžasné místo pro volný čas. Děti si tu najdou spoustu aktivit a rodiče si mohou v klidu vychutnat výbornou kávu „na stromech“. Rozhodně stojí za návštěvu.

 

 

Staník a Renča L., 25. 5. 2017
Super relax, dnes krásné posezení nad výtečnou kávou v korunách stromů 🙂 🙂

 

 

MŠ Sbíhavá, Praha, 24. 5. 2017
Děti nejvíce nadchla blátivá kuchyně. A nás, jako doprovod nejvíce bavilo to, že si děti úžasně hrály 🙂 Moc se nám u vás líbilo, určitě jsme u vás nebyli naposledy. Myslím, že jsme si to u vás všichni moc užily.

 

 

Jakub F., 24. 5. 2017
Hezké místo pro malé děti, které mají spoustu možností, jak si vyhrát.

 

 

ZŠ Barvířská Liberec, 24. 5. 2017
Dětem se nejvíce líbila blátivá kuchyně a dílničky.

 

 

Simona K., 23. 5. 2017
Ekopark je jiný svět, vrátíme se rádi zpět;)

 

 

Daniela B., 18. 5. 2017
Skvělé! Dcera (2 roky) nadšená. Nemohli jsme ji dostat domů 🙂 Rádi se opět vrátíme. Všichni, kdo se podílejí na chodu Ekoparku jsou milí a vstřícní. Největší úspěch měla Dílnička s velmi milou slečnou.

A naše doporučení: nemusíte trávit volný čas v obchodních centrech, ale zajděte do Ekoparku. 😉

 

 

Veronika H., 17. 5. 2017
Nejlepší, o dítěti jsem nevěděla skoro celý den jak se mu tam líbilo, a ten relax, klid a pohoda, prostě bájo !!!! 🙂
Rozhodně jsme tam nebyli naposledy!!!!!!

 

 

Pavlína, 9. 5. 2017
Tomuto místu není co vytknout. Náš pobyt jsme si všechny užily. Apartmán byl dokonalý, výhled jakbysmet. Doporučujeme zavítat i do přilehlého Eko Parku, na kterém je vidět, že majitelé dělají svou práci rádi a to, co dělají, má smysl.

 

 

Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Liberci, 27. 4. 2017
Program „Jaro všemi smysly“ se mi velice líbil a myslím, že mým prvňáčkům taky. Jen litovali, že nestíháme pobýt déle a užít si ještě bludiště. Byla jsem v Ekoparku poprvé a v ničem podobné jsem dříve nebyla. Všechno se mi moc líbilo a doufám, že se k vám s dětmi zase někdy podíváme.

 

 

Jan Š., 25. 3. 2017
Jedno z mých nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších míst v Liberci.

 

 

Martin S., 24. 2. 2017
Děti si to zde užívali. Výborný nápad provozovatele, který dovedl téměř k dokonalosti.

 

 

Hana G., 22. 2. 2017
Velmi se mi tady líbí, skvělý nápad.

 

 

Ondřej H., 27. 1. 2017
Skvělé místo pro volnočasové aktivity v přírodě!

 

 

Mirek Ž., 4. 1. 2017
Relax pro celou rodinu.

 

 

Tomáš N., 27. 11. 2016
Krásné místo, přírodní oáza ve městě. Stezky pro bosé nohy, různé dřevěné plošiny uchycené na stromech, houpací sítě, hudební scéna pro malé koncerty. Pořádají tu zajímavé akce. Člověk tu narazí na pohodové lidi. Velké díky Standovi „Happy“ Šťastnému, že něco takového dokázal vybudovat z černé skládky a doupěte bezdomovců. Snad nebude město házet EkoParku klacky pod nohy a podpoří jeho provoz a rozvoj.

 

 

ZŠ Dobiášova Liberec, 10. 11. 2016
Byla jsem tam se třídou, děti za Vámi rádi opět přijdou. Moc se nám tam líbilo, málo dětí zlobilo. Když bude dobrá akcička, bude dobrá každá naše pacička. Krásný podzim v Ekoparku

 

 

Matylda a Tylda, 8. 10. 2016
Zdravím EKOPark, chci vám poděkovat za milé přijetí. Moje děti už jsou velké a já neměla ani ponětí, že v Liberci existuje něco tak pěkného. Určitě EKOPark navštívíme, až tu zase budou vnoučata. Jen je škoda, že nám nepřálo počasí, že jsme nemohly zpívat v našich parádních kostýmech a že nás déšť zatlačil pod střechu a nedovolil dokončit naše vystoupení. Pokud byste měli zájem, rádi vám zase zazpíváme. Hezký den přeje Olina P.

 

 

ZŠ Liberecká, Jablonec n. N., 5. 10. 2016
Dnes jsme navštívili Ekopark v Liberci. Viděli jsme mnoho zajímavých věcí a pochopili jsme, že je potřeba se starat o přírodu. Ekopark je zajímavým projektem, který nabízí dětem a dospělým možnost, jak příjemně trávit volný čas.

 

 

ZŠ Broumovská Liberec, 1. 10. 2016
Navštívili jsme EKOPark s třídou šesťáků, byli nadšeni a my s nimi. Super, je dobře, že v Liberci vzniklo něco takového. Nedokážu vybrat jednu věc, která byla nejlepší, prostě se nám tam moc líbilo. Jediné, co je dobré si pohlídat, je počasí. Byli jsme u vás koncem září a tam, kde nesvítilo sluníčko, byla některým dětem zima. Obratem jsme návštěvu doporučily kolegyním s menšími dětmi.

 

 

Jiřinka B., 30. 9. 2016
Báječný areál. Doporučuji a držím palce v dalším rozvoji.

 

 

Alča B., 16. 9. 2016
Tohle Liberci chybělo. Vychutnat si osvěžující domácí limonádu v korunách stromů, hledět na zapadají slunce z vyhlídky mezi větvemi? Jako kdybych se vrátila v čase do dob,kdy jsme bez problému lezli po stromech a trávili tam i dlouhé hodiny 
A navíc vždy neopakovatelný zážitek z jógy v krásném prostředí 

 

 

Verunka V., 12. 9. 2017
Naprostá spokojenost, oddech…myslím, ženejen já, ale i děti jsme úplně vypustili a relaxovali.

 

 

Štěpánka B., 27. 8. 2016
Úžasné místo!!!!! Moc se nám líbilo a skvěle jsme si odpočinuli 

 

 

Veronika H., 25. 8. 2016
Jedna z nejlepších věcí, co v Liberci nebo okolí je. Moc dobře vymyšlené,jak pro děti, tak i pro dospělé. Pokaždé doporučuji svým známým.

 

 

Katja M., 4. 8. 2016
Perfektní místo!!! Byla jsem dnes ohromena, velice povedené a doporučuji všem, kdo hledá klid a relax a přitom zábavu pro děti. Načerpali jsme se synem spoustu pozitivní energie z tohoto místa. Hlavně v houpacích sítích  Určitě doporučím všem známým. Díky a držím Vám palce a přeji hodně, hodně spokojených návštěvníků.

 

 

Marcela K., 28. 7. 2016
Odpočinek každým coulem  Radost pobývat a bavit se  Všem poklona za jejich pot a šikovné ruce 

 

 

Zuzana V., 25. 7. 2016
Leháro v síti s domácí limonádou.., super

 

 

Lucie Š., 16. 7. 2016
Krásný park, příjemný personál a hlavně smysluplně strávený čas s dětmi. Děkujeme.

 

 

Jana B., 25. 6. 2016
Když to vidíte na fotkách,očekáváte něco mnohem většího…. Ale to je asi tak jediné mínus. Myslím si,že to teda není na nějaké delší trávení času,asi tedy záleží s jak velkými dětmi tam jdete,známe to,malé děcko si vystačí na hodinu i jen s houpačkou 
Každopádně, s dcerou, které je deset, se nám tam líbilo. Nejvíce asi možnost posezení v korunách stromů, cestička pro bosé nohy a dílnička. A taky kozy 
Je tam moc příjemná atmosféra, dýchá tam ze všeho příroda, všudypřítomná je vůně dřeva.
Takže spokojenost a už jen za tu myšlenku a ekologii pět hvězdiček!

 

 

Tomáš N., 18. 6. 2016
Dnešní den bosých nohou byl skvělý, spousta příjemných lidí a prima aktivit. Ať se vám daří park dále rozvíjet, už teď je to místo s vynikající atmosférou.

 

 

Eva N., 18. 6. 2016
Dnešní prima akce – den bosých nohou. Moc jsme si to užili. Oceňuji spoustu pěkných aktivit pro děti i dospělé a hlavně moc příjemné lidi u jednotlivých aktivit. Celkový dojem naprosto super.

 

 

Marcela T., 18. 6. 2016
Dnes jsem u vás byla poprvé a úplně mě to dostalo… při pěkném počasí to vidím jako úplný ráj pro rodiny s dětma… je skvělý, že jste se do něčeho takového odhodlali a naprosto zírám, co jste s tím místem dokázali udělat!!! vypadá to, že je za tím obrovská hromada práce a času a peněz a nápadu a snahy a všeho!!! fakt jste skvělý! ať se vám daří

 

 

Darja R., 13. 6. 2016
Moc se mi tento projekt líbí a jsem si jistá, že to bude oblíbené místo k setkávání a pořádání úžasných akcí.

 

 

MŠ Letadélko, 8. 6. 2016
Dneska si to u vás děti moc užily a už se těší na další návštěvu SUPER NÁPAD

 

 

Lucie S., 7. 6. 2016
Dnes jsme v EKOPARKU strávili úžasné odpoledne s dětmi..Cítili jsme se jako někde v lese na paloucku, kde na vás hopsne ta známá klidná atmosféra, a přitom jsme byli v centru mesta… Určitě prijdeme zase a přejeme mnoho úspěchů!!

 

 

Zuzana P., 2. 6. 2016
Konečně něco co má smysl. Děkuju

 

Bára Š., 28. 4. 2016
Je to skvělá myšlenka,realizace a hlavně nápad to by perfektní…. Moc rádi park budeme navštěvovat

 

 

Lenka H., 18. 10. 2015
Nádherné…Skvěle vymyšlené,zrealizované a postavené.Je to, jako být v jiném světě….v tom hezčím a klidnějším.Úžasné místo na relax v každém věku.Děkuji nejen za Liberečáky 

 

 

Kateřina N., 2. 10. 2015
Krása střídá nádheru. Opravdu super! Konečně něco, co stojí za to!

 

 

Ivan B., 30. 6. 2015
Úžasný nápad. A hlavně super místo na relax a protažení těla. Děkujeme Standovi.